Sünnet Düğün Organizasyon

Sünnet Düğün Organizasyon

Dini Sünnet Düğünlerinde Neler Yapıyoruz?

Sünnet Düğün Organizasyon Hizmetleri – İslami Sünnet Düğünlerinde; Sunucu Ve Hatiplerle Hizmet Veriyoruz. Dini Sünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Semazen Grubu Gösterileri İle Sizlerleyiz.

sünnet tahtı balon süslemeleri

İslami Sünnet Organizasyonu İle Tasavvuf Grubu, İlahi Grubu Ve İlahi Sanatçılarımızla En İyisini Sunmaya Devam Ediyoruz. Ayrıca Mehter Takımları, Sünnet Koltuğu Ve Yeniçerilerle unutulmaz sünnet programları yapıyoruz.

sünnet düğün kampanyası

İslami Sünnet Organizasyon İçeriği

Ayrıca Dini Sünnet Organizasyonlarında; Hacivat Karagöz, İlizyonist Kiralama, Tahta Bacak Gösterisi Sunuyoruz. Açılış Organizasyonlarında Mehter Takımı Gösterisi İle En Mükemmel Organizasyonları Sunuyoruz.

Sünnet Düğünlerinde Palyaço Kiralama, Nasrettin Hoca Ve Eşeği İle Özel Anlarınızı Renklendiriyoruz. Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler Ve Balon Süsleme İle Hizmet Vermekteyiz.

Sünnet Düğün Organizasyon Hizmetleri

İslami Sünnet Organizasyonlarımızda; Masa Sandalye Süsleme, Masa Sandalye Kiralama, Masa Sandalye Giydirme, Salon Süsleme, Mekan Süsleme İşlerinizi de Yapabiliriz.

İslami Sünnet Organizasyonları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48 İslami sünnet düğünü ve dini sünnet düğün organizasyonları tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

kiralık sünnet koltuğu hizmetleri

Geniş Kapsamlı Dini Sünnet Programıkampanyalı fiyat

1) Açılış Konuşması
2) Kur’an-ı Kerim Tilaveti
3) Sünnet İle İlgili Sohbet
4) Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Çocuğun Salona Getirilmesi
4) İlahi Grubu Programı
5) Semazen Gösterisi
6) Takı Töreni
7) Palyaço Kiralama
8) Mehter Takımı Gösterisi
9) Balon Süslemenin Yapılması
10) Duanın Yapılması
11) Kapanış

Hepsi Dahil 3.000 tl

Sünnet Organizasyonlarındaki Sıralama Ve İçerik Sizlerin İsteğinize Göre Değiştirilebilir.

islami düğün organizasyon videoları.

sünnet düğün organizasyon

Çocuğunuzun Erkekliğe Adım Attığı Bu Zaman Diliminde, Çocuğunuzun Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Organizasyonla Sünnet Düğününü Yapmaya Ne Dersiniz.