Kiralık Sünnet Tahtı Fiyatları

sünnet tahtı ücreti

Sünnet Taht Ve Kral Tahtı Fiyatları

Kiralık Sünnet Tahtı Fiyatları – Çocuğunuzun Erkekliğe Adım Attığı Bu Zaman Diliminde, Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Organizasyonda Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti Sunuyoruz.

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeriler İle Çocuğunuz Mekana Muhteşem Bir Giriş Yapar. Ardından Misafirleri Selamlar Banttan Çaldığımız Mehter Marşı İle Coşku Artar. Ayrıca Mehteran Takımının Mehter Marşlarıyla Sünnet Organizasyonlarına Renk Katıyoruz.kiralık sünnet koltuğu

Örnek Sünnet Programıkampanyalı fiyat

1) Sünnet Tahtı Kiralama
2) 4 Yeniçeri Askeri Kiralama
3) Zincir Balon Süsleme
4) Kemer Balon
4) Papatya Balonlar
5) Serpme Balon
6) Palyaço Kiralama
7) Sosis Balon Dağıtımı
8) Yüz Boyama Hizmeti
9) Volkan Ve Konfeti Atımı
10) Mehter Marşı Cd’si

Kampanyalı Fiyatımız Herşey Dahil 850 tl

dini düğünlerde taht ve yeniçeri

Kiralık Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet Organizasyonlarında Artık Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Vazgeçilmezden Biri Oldu. Çocuğunuz Sünnet
Tahtı Üzerinde Yeniçeri Askerlerimizle Birlikte Mekana İddialı Bir Giriş Yapıp, Misafirlerinizi Selamlayabilirsiniz. Ayrıca Mehteran Takımlarımız Yeniçerilere Eşlik Edebilir.

istanbul sünnet tahtı kiralama servisi

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama Organizasyonu

sünnet koltuğu modellerini kiralayabilir veya süsleme yapabiliriz. Sizin istediğiniz Mekana Gelir İstediğiniz Planlama Yapıp Balon Süslemesine Geçeriz. Süslemeler İtina İle Yapıp Mükemmel Bir Görüntü Oluştururuz. Balon Rengini İstediğiniz Gibi Yapabiliyoruz.

kiralık taht yeniçeri organizasyonu

Ayrıca Uçan Balon Süslemeleri de Yapmaktayız. Hayatın En önemli zaman dilimi olan sünnet düğün organizasyonlarını ihtişamlı anlara dönüştürüyoruz. sünnet organizasyonunda sünnet koltuğu ve sünnet tahtı kiralama hizmetini Marmara Bölgesinde yapmaktayız.

İslami Sünnet Organizasyonlarında Sünnet Tahtı Kiralama Ve Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48